«
  1. Anasayfa
  2. Bilim
  3. Boğa Burcu Aşk Uyumu Nasıl? Boğa Burcu Analizi (2023)

Boğa Burcu Aşk Uyumu Nasıl? Boğa Burcu Analizi (2023)

Boğa Burcu Aşk Uyumu (2022) (2)

Boğa burcu, hiç kuşkusuz ki astrolojide en çok değer gören burçlardan biri. Burçlar hayatımızın çoğu alanında bazı yönlendirmelerle bizi çok etkiler. Bu konular bazen çok absürt konular olabileceği gibi aşk, iş, para gibi konular da oluyor. Boğa burcu için aynı konulardan bahsetmek de elbette mümkün. Boğa burcu aşk uyumu üzerine çok sayıda yorumun yapıldığı bir konudur. Boğa burcu 2023 yılı aşk uyumu çok güzel, ferah bir geleceğe sahip. Boğa burcunun aşk uyumu belli başlıklar altında sayılabilir.

Boğa Burcu Aşk Uyumu 2023: Şanslı Boğa

İçindekiler

Ortak bir iş hayatı olan ya da yaşadığınız semtte oturan bir kişiye aşık olma olasılığı yüksektir. Yılın ortasına kadar duygularını açığa vurması önerilmez. Ancak, Haziran 2022’den sonra herhangi bir zamanda sürpriz bir öneri planlayabilir.

Boğa Burcu Aşk Uyumu (2023)
Boğa Burcu Aşk Uyumu (2023)

Bir yıl, uzun bir süredir ve birbirleriyle flört edenler için de uygundur. Flört eden ve evlenmek isteyen insanlar evlenmek için doğru zaman geldiğinde bir adım atmaları rahatça söylenebilir. Mutluluk size evlilik vasıtasıyla ya da evlilik gibi bir yolla gelebilir!

Boğa Burcu Uyumu 2023: Artık Üzülmek Yok

Bir ilişkideki bir çift bir ilerleme görebilir. Bir uyum gelişebileceğinden, her iki ortak da iyi bir ruh halinde olabilir. İki taraf da birbiriyle ilgili heyecan verici ve şaşırtıcı gerçekleri öğrenebilir. Karşılıklı anlayış her ilişkinin belkemiğidir ve ilişkiniz içinde her iki taraf arasındaki karşılıklı anlayış önümüzdeki günlerde gelişebilir. Önceki yanlış anlaşılmalar ortadan kaldırılabilir!

Boğa Aşk 2023: İlişkide Güneşli Bir Eğilim

Boğa ve ilişki yaşadığı kişi de aynı şekilde hissedecektir. Çünkü kayıp aşkı geri dönmüştür ve bu boğa kişisini mutlu eder. Aşk her taraftan ışınlanabildiği için hayatınızdan memnun eder. İlişki içindeki karşılıklı anlayış gelişir. Boğa, geçmişte ilişkisi olan yerliler için de uygun ve bazı yanlış anlamalar nedeniyle darbe aldı. Her iki ortak da ilişkilerin iyileştirilmesi için eşit miktarlarda çaba gösterecek ve geçmişte hakim olan bütün yanlış anlamaları önlemeye çalışacak. Tüm o incitici ve zararlı anılar boğa için artık yoktur.

Artık acı içindeki ilişkiye bakmak zorunda değildir. Geçmişin acı değil de daha tatlı olduğu için geçmişin hakkında bu kadar acı hissettiğin günlere veda eder. Sevgilisinin ailesi bile boğayı şu an olduğun kişi için sevecektir. 2023, ilişkilerinde ikinci başlangıcı düşünmeyi planlayan boğa için iyi bir yıl.

Boğanın aradığı ilişki uzun sürmelidir ve boğa hayatın her alanında onu ileriye taşımasını ister. Boğa hayatındaki yeni partnerle şansını arttırmayı sağlar. Hayatında iyi kazançlar ve ortaya çıkacak yeni gelirler olabilir. Boğa burcu için bu yıl güzel bir yıl olabilir.

Boğa Kadınları Aşk Uyumu

Boğa kadını genel anlamda tüm burçlar arasında en çok güven veren burçtur. Onların en belirgin kişilik özellikleri sadakattir. Boğa kadını pratiktir ve aşk hayatı üzerine en çok düşünerek zaman harcayan bunlardan biridir.
Sürekli bir güven ortamına ihtiyaç duyan boğa kadını bu nedenle hayatındaki herkes ile ciddi ilişkiler kurmay yönündedir. Kıskançlık seviyesi en yüksek burçlardandır.

Boğa kadının hayatında sürekli aşka bir özlem vardır ve bu nedenle sürekli tam anlamıyla aşık olacağı günü bekler. Sakin bir yapısı olan Oğlak burcu ile uyumları muhteşem olur. Terazi ve Aslan burçları ile aynı zamanda iyi anlaşırlar. Anlaşamadığı veya iletişim sorunu yaşadığı burçlar için İkizler, Yay ve Kova burçlarını söyleyebiliriz. Bu burçlar ile aşk yaşama olasılıkları oldukça düşüktür. Boğa burcu kendi ayaları üzerinde durabilen, ayakları yere sağlam basan ve kendinden emin bir burçtur. Boğa kadını biraz da başına buyruk bir burçtur.

Bir Cevap Yaz

Editor Hakkında

Editor

En güncel, en eğlenceli ve en doğru bilgileri sizlerle paylaşmak için burayım. Tarafsız, genci yaşlısı her kesimin merakla okuyabileceği içeriklerimi kaçırmamak için beni takip edebilirsiniz. Hadi, birlikte Öğrenelim nokta net :)Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *