«
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji
  3. Discord Silinen Mesajları Görme

Discord Silinen Mesajları Görme

Discord Silinen Mesajları Görme

Pek çok farklı işletim sisteminde çalışabilen ve sık kullanılan iletişim programları arasında gelen uygulama hakkında Discord silinen mesajları görme konusu merak edilmektedir. Abone sayısı her gün yükselen uygulamanın özellikle oyun oynayan kullanıcılar tarafından kullanıldığı bu sayede sesli, görsel ve yazılı şekilde iletişim kura bildikleri bilinmektedir. 250 milyondan daha fazla kullanıcısı olan Discord, en sık kullanılan iletişim programları arasında gelmektedir. Kullanıcı sayısının oldukça çok olması uygulama üzerinden silinen mesajları görmek isteyen kullanıcıların ne gibi bir yol izlemesi gerektiği hakkında da sıklıkla araştırma yapılmasına neden olur. Discord üzerinden silinen mesajları tekrar görmek isteyen kullanıcıların izleyebileceği çeşitli yollar bulunmaktadır.

Discord Eski Mesajları Görme

İçindekiler

Discord eski mesajları görme bu iletişim uygulaması kullanan pek çok kullanıcı tarafından oldukça sık şekilde araştırılan bir konudur. Discord uygulaması üzerinden iletişim kurduğunuz mesajlar belirli bir sürenin ardından çeşitli nedenler sebebiyle silinerek görünmez hale gelebilir. Kimi zaman kullanıcılar kendi sildikleri mesajları da tekrar girerek ulaşmak isteyebilir. Ancak mesajların silinmiş olması bu durumu imkansız hale getirmektedir. Bu durumda kullanıcılar Discord uygulaması üzerinden silinen mesajları nasıl görebileceklerine dair çeşitli araştırmalar yapar.

Discord uygulaması üzerinde bulunan mesajları sildiğinizde ancak sildiniz mesajları tekrar ulaşmak istediğinizde bu işlem için uygulamanız gereken bir takım yöntemler bulunur. Ancak bu yöntemler uygulayabilmek adına bir takım farklı uygulamaları indirmeniz gerekebilir. Eklentiler klasörüne eklenen ve etkinleştirilen çeşitli uygulamalar Discord uygulamasında silinmiş olan mesajların tekrar görülebilir hale gelmesini sağlamaktadır.

Discord Silinen Mesajları Geri Getirme

Discord silinen mesajları geri getirme bu iletişim uygulaması üzerinden yazdığınız herhangi bir mesaja tekrar görmek istediğiniz durumlarda bulunduğunuz bir taleptir. Pek çok kişi uygulama üzerinden yazdığı mesajları sildiğinde tekrar görmesinin mümkün olmadığını düşünmektedir. Ancak bu düşünce doğru olmayacaktır. Tarafınızca yazılmış tüm mesajları Discord uygulaması üzerinden talep etmeniz mümkündür. Uygulama üzerinde bulunan gizlilik ve güvenlik sayfasına girerek velilerimizi isteyebilir bu sayede silinen mesajlarınızı geri getirebilirsiniz. Ancak verileriniz Discord uygulamasının veri tabanından silindiyse bu durumda bu işlem ile birlikte mesajların geri gelmesi mümkün olmayacaktır. Veri tabanına silindiği durumlarda mesajlarınızı geri getirmek için çeşitli uygulamalar kullanmanız gerektiğini göz ardı etmemeniz gerekir

Discord DM Kapatma

Günümüzde özellikle internet oyunları oynayan kullanıcılar tarafından sıklıkla kullanılan bir iletişim uygulaması olan Discord her geçen gün daha popüler hale gelmektedir. Arkadaşlarınızla birlikte iletişim kurabileceğiniz ücretsiz bir uygulama olan Discord kolaylıkla kurularak kullanılmaya başlayabilir. Ancak kişiler bazı zamanlarda Discord DM kapatma işlemine ihtiyaç duyabilir. İşlemi gerçekleştirdiğiniz takdirde uygulama özel iletişim kurmanız mümkün olmayacaktır. Uygulamanın gizlilik ayarları üzerinden DM kutunuzu kapatabilirsiniz.

Discord Gizli Odaları Görme

Discord gizli odaları görme ya da gizli kanallara ulaşma kullanıcılar tarafından oldukça sık şekilde araştırılan bir diğer konudur. Ancak tüm bu işlemler için çeşitli uygulamalar indirmeniz gerektiğini göz ardı etmemeniz gerekir. Better Discord adı verilen uygulamalar ile Discord üzerinde bulunan gizli odaları görmeniz ya da sildiniz mesajları tekrar ulaşmanız mümkün hale gelmektedir. Ancak bu uygulamaları ile kanal içeriklerini ve mesajları görmeniz neredeyse imkansız olduğunu da unutmamamız gerekir. Uygulamalar yalnızca gizli odaları görmenize yarayan ve Discord uygulamasın haricinde yüklenmesi gereken uygulamalar olarak bilinmektedir. Kullanıcıların Discord uygulamasında yaşadıkları deneyimi daha iyi hale getirmek amacıyla geliştirilen bu uygulamalar birbirinden farklı eklentiler ile çalıştırıla bilmektedir. Tek başına da çalışabilen bu uygulamalar kurulduğu takdirde Discord uygulaması üzerine gizli odaları görebilir ve standart uygulamadan çok daha iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Editor Hakkında

Editor

En güncel, en eğlenceli ve en doğru bilgileri sizlerle paylaşmak için burayım. Tarafsız, genci yaşlısı her kesimin merakla okuyabileceği içeriklerimi kaçırmamak için beni takip edebilirsiniz. Hadi, birlikte Öğrenelim nokta net :)Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *