«
  1. Anasayfa
  2. Güncel Yazılar
  3. En Uyumlu Burçlar Hangileri? 6 En Uyumlu Burç!

En Uyumlu Burçlar Hangileri? 6 En Uyumlu Burç!

En Uyumlu Burçlar

En uyumlu burçlar hem aşk, hem cinsellik hem de birliktelik konusunda incelendi, bir araya getirildi! Burçlar doğum günleri, saatlere göre değişmektedir. Bireyler normal doğum tarihlerine göre burcu vardır.  Bunun dışında yükselen burç ve ay burçlarına bakara kişilik analizi yapabilir. Doğum tarihi, saate göre kişiler benzer, karakteristik özellikler gösterebilir. Bu nedenle kişilik özelliklerine bakılırken en uyumlu burçlar ile ilgili yükselen, ay ve normal burç yorumlarına bakılır.

Burçlara göre aşk uyumu: En uyumlu burçlar
Burçlara göre aşk uyumu: En uyumlu burçlar

Bireylerin hayatı tamamen burç yorumlarına göre şekillenmese de gezegenlerin yörüngedeki yerleri, yaydıkları enerji ve özelliklere göre hayatları ile ilgili ipuçları verebilir. Bu nedenle eş seçimi, iş ya da arkadaş seçiminde burçlar ile uyuma bakılarak ortaklık kurulabilir. Bunun haricinde en uyumlu burçlar arasında hem daha sempatik ve anlayışlı, güçlü ilişkiler kurulduğu için bireyler zorlanmadan hayatlarını sürdürebilir.

Burçlara Göre Aşk: En Uyumlu Burçlar

Kişinin karakter yapısı ile uyumlu burçlar ile anlaşma durumu sık rastlanır. Özellikle kişiler 30 yaşından sonra yükselen burç özelliklerini yansıttığı düşünüldüğünde eş seçimlerini yükselen ve ay burcuna göre yapmaları gerekir. Yükselen burç nedir? Yükselen burçlar bireylerin zihinsel ve yapısal karakterlerini tanımlar.

Yükselen burç sayesinde kişilerin derin ihtiyaçları, karakteri ve savunma mekanizmaları hakkında bilgi edinmek mümkündür. Aynı zamanda çocukluk dönemlerde yaşanılan travma, bilinçaltı gibi durumlardaki etkiler yükselen burç tarafından ifade edilir.

Yükselen burç yorumları ve uyumu da son derece önemlidir. Yükselen burç sayesinde kişinin hayata karşı tavırları, tutkuları, tutumları şekillenir. Kişilerin bir olay karşısındaki bakış açısı ve yorumlarını yükselen burçlar ifade eder. Bunun yanı sıra yükselen burç nasıl bulunur sorusu ile sıklıkla karşılaşılır.

Bireyin doğduğu yer hatta coğrafi koordinatlarına bakılır. Cinsiyet, doğum tarihi ve saatine bakılarak en uyumlu burç yorumları yapılır. Çiftler genel olarak burçlara göre uyumlu olup olmadıklarını görebilir. Uyumlu ve kusursuz ilişki için en uyumlu burçlar olarak şunlar sıralanabilir:

  • Terazi-Koç: Dışa dönük, hayattan zevk almasını bilen iki burç ilişkilerini sorunsuz şekilde yönetebilir. Koç burcu biraz daha atik, kırıcı olsa da terazi burcu olan kişiler daha soğukkanlı ve politik davrandığı için ilişkinin uyumlu şekilde ilerlemesine yardımcı olur. Koç sürekli olarak ilgi ve sevgi bekler terazi ise her koşulda koçun isteklerini karşılayabilecek potansiyeldedir. Koç ve terazi burçları cinsel olarak da oldukça uyumlu ve enerjiktir.
  • İkizler-Yay: Özel, ilgi ile bağlı olabilecek ve uzun süre sağlıklı, sağlam temelde oluşturabilecek iki burç ikizler ve yay olarak bilinir. İki burçta kendi isteklerine düşkün olduğu için uyumlu burç olarak bilinir. Aynı zamanda felsefi olarak aynı düşüncelere yakındır, yeni ortamlara kolaylıkla uyum sağlar. Yeni heyecanlara açık olan burçlar arasında yer alır.

  • Başak-Boğa: İki burcun ortak özellikleri dürüstlük ve güven bağına çok önem vermesinden dolayı en uyumlu aşk burcu olarak bilinir. Boğa burcuna sahip olan kişiler daha sıcakkanlı, sevecen ve yakındır. Başak burcu daha titiz, detaycı olmasına rağmen rasyonel, zekâları ile ön planda olan kişilerdir.
  • Yengeç-Balık: Yengeç ve balıkların ortak noktası kendilerini özel, biricik ve duygusal olmalarıdır. Yengeç burçları alıngan, hassas ve karakteristiktir. Balıklar da çok duygusal ve sevgilerini en iyi gösteren burç olduğu için bu iki çift adeta birbirlerini bütünler.
  • Aslan-Kova: Hem çevrelerine hem de birbirlerine güven veren en eğlenceli ve uyumlu iki burçtur. Lider, toplum önünde olmayı seven, dışa dönük burçlardır. Aslan burçlarının saygı beklentileri vardır ve kendilerini biraz daha üstün görebilir. Kova burcu ise faydacı yanı daha yüksek olduğu için birbirini nötrleyen burçlardır.
  • Başak-Oğlak: Realist ve lider yönü kuvvetli olan, mükemmeliyetçi en uygun burçlardır. Genel olarak işkolik ve ciddi olarak görülseler de inanılmaz eğlenceli çiftler olarak bilinir. Cinsel çekimleri oldukça güçlüdür ve iş anlamında sürekli birbirlerini motive eder.
Bir Cevap Yaz

Editor Hakkında

Editor

En güncel, en eğlenceli ve en doğru bilgileri sizlerle paylaşmak için burayım. Tarafsız, genci yaşlısı her kesimin merakla okuyabileceği içeriklerimi kaçırmamak için beni takip edebilirsiniz. Hadi, birlikte Öğrenelim nokta net :)Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *