«
  1. Anasayfa
  2. Yaşam
  3. Gratis Kart Puan Sorgulama Nasıl Öğrenilir?

Gratis Kart Puan Sorgulama Nasıl Öğrenilir?

Gratis Kart Puan Sorgulama Nasıl Öğrenilir?

Gratis kart puanını öğrenmek için aralarında alışveriş fişinin de kullanıldığı birden fazla yol bulunur. Gratis’te yapılan harcamalara karşılık kazanılan puanları öğrenmek için Gratis mağazalarına başvurmanın yanında fiziksel olmayan işlem kanalları üzerinden işlem yapılabilmektedir. Gratis kart puan sorgulama yöntemleri ile merak ettiğiniz kartımda ne kadar para var sorusuna yanıt bulabilir, bir sonraki harcamanızda ne kadar puan kullanabileceğinizin planlamasını yapabilirsiniz.

Gratis Kart Nasıl Alınır?

İçindekiler

Gratis kart almak için marka mağazalarına başvurabilir ya da gratis.com/gratisCard adresi üzerinden işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Gratis kart alma işlemleri markanın web sitesinden şu şekilde gerçekleştirilir:

1. Kart başvuru işlemleri için https://www.gratis.com/gratisCard adresine giriş yapın.

2. Açılan sayfada aşağıda gösterildiği gibi “Gratis Kart Al” butonuna tıklayın.

3. Yeni üyelik için istenen isim, soyisim, e-posta adresi, cep telefonu ve doğum tarihi bilgilerini girin ve cinsiyet seçimini yapın.

4. Yukarıdaki bilgi girişi ardından aşağıda gösterilen ekranda Gratis Kart şifrenizi belirleyin ve onay kutucuklarını tercihe bağlı olarak doldurmanın veya doldurmamanın ardından reCaptcha doğrulamasını tamamlayarak “Üye Ol” butonuna tıklayın.

5. Üyelik için verdiğiniz cep telefonu numarasına SMS ile gelen doğrulama kodunu internet sayfasında ulaştığınız ekrana giriş yaparak Gratis üyeliğinizi başlatın.

SMS ile Gratis Kart Nasıl Alınır?

SMS ile Gratis kart almak 7889 numaraları kullanılır. Bahsedilen servisten yararlanmak için “GRATIS KART” yazarak 7889’a kısa mesaj atmanız yeterlidir. Gönderilen mesaj ardından tarafınıza gelen SMS yardımı ile Gratis üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.

Gratis Kart Almak Ücretli Mi?

Gratis kart ücreti yoktur. Yukarıda anlatılan yöntemlerden herhangi birisini kullanarak Gratis kartınızı ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Online Gratis Kart Mağazada Geçerli Mi?

Online Grastis Kartlar mağazalarda geçerlidir. Gratis’e ait internet mağazası ya da fiziki mağazalar üzerinden yapılan harcamalarda Gratis Kartınızı kullanabilirsiniz. Üstelik Gratis Card’da biriken puanları yine internet veya fiziki mağazalarda kullanabilirsiniz.

Gratis Kart Puanı Nereden Öğrenilir?

Gratis Kart puanını öğrenmek için mevcut seçenekler şu şekildedir:

  • Gratis Kart kullanarak yaptığınız alışverişe ait verilen fişte kazandığınız puan bilgisine ulaşabilirsiniz.
  • Gratis fiziki mağazalarına kartınızla müracaat ederek mevcut puan bilginize ulaşabilirsiniz.
  • Gratis kart puan sorgulama yöntemlerini kullanarak internet sitesi ya da çağrı merkezinden bilgi alabilirsiniz.

Çağrı Merkezinden Gratis Kart Puan Sorgulama

Telefonla Gratis kart puanını öğrenmek için Gratis müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Gratis Çağrı Merkezinden bakiye bilgilerinize ulaşabileceğiniz gibi farklı bir işlem için destek talep edebilirsiniz. Gratis müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 210 69 00’dır. Bu numaraları arayarak kartınıza ait tarafınıza sorulacak bilgileri paylaşmanın ardından ne kadar puan kazandığınızı öğrenebilirsiniz.

İnternetten Gratis Kart Puan Sorgulama

Gratis web sitesinden puan öğrenmek için “Gratis Kart Nasıl Alınır?” başlığı altında işlendiği şekilde üyelik işleminizi tamamlamanız gereklidir. Bahsedildiği şekilde tanımlanan üyelik işlemi artından hesabınıza giriş yaparak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Gratis kart puan bilgilerine ulaşma işlemlerini gratis.com.tr üzerinden şu şekilde gerçekleştirebilirsiniz:

1. Hesabınıza giriş yapmak için https://www.gratis.com/sign-in?loggedIn=false&page=profile_gratisCard adresini ziyaret edin.

2. Ulaşılan giriş sayfasında aşağıdaki görselde anlatıldığı gibi üyelik e-postanızı ve Gratis şifrenizi ilgili alanlara girin. reCaptcha doğrulamasını yapmanın ardından aktifleşen “Oturum Aç” butonuna tıklayarak hesabınıza giriş yapın.

3. Açılan Gratis hesabınızda puan bilginize ulaşabilirsiniz.

SMS ile Gratis Kart Puan Sorgulama

Gratis Kart puanı SMS ile sorgulanamamaktadır. 7889 numaralı SMS hattı kullanılarak Gratis Kart alınabilir. Fakat Gratis Kart puan sorgulama işlemleri için 7889 numaraları kullanılamadığı gibi herhangi bir tanımlanmış SMS hattı bulunmamaktadır.

Ayrıca Bakınız: E-Reçete Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bir Cevap Yaz

Yazar Hakkında

Yazar

Merhaba, ben Ömer Uçar. Hakkımda yazısı burayı kaplayacak.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *