«
 1. Anasayfa
 2. Yaşam
 3. Gratis Kart Şifresi Nasıl Alınır?

Gratis Kart Şifresi Nasıl Alınır?

Gratis Kart Şifresi Nasıl Alınır?

Gratis için kart şifresi almak isteyenler Gratis’in internet kanallarından ve mobil uygulamasından şifre alabilmektedir. Şifre almak isteyenler doğrudan Gratis’in kendi platformlarını kullanarak şifre talebi oluşturabilirler. Kart şifresi unutulduğunda da yine Gratis’in platformlarından hizmet almak mümkündür. Çevrim içi platformların yanı sıra kısa mesaj (SMS) göndererek de kart şifresi talep edilebilmektedir. Kart şifresi talep etmek isteyen kişiler doğrudan Gratis’in belirlediği numaraya kısa mesaj gönderebilir. Gratis kart şifresini unutan, yenilemek isteyen ya da sıfırdan şifre almak isteyenler bu yöntemleri kullanabilir.

Gratis Kart Nereden Alınır?

İçindekiler

Gratis kartı almak için en kolay yol mağaza üzerinden talep etmektir. Alışveriş esnasında dakikalar içerisinde alınabilecek olan Gratis kart için başvurular kasa bölümüne yapılır. Buradaki görevliler ile iletişime geçerek kart alınabilmektedir. Gratis kart kullanırken çoğunlukla şifre değil karta kayıtlı olan telefon numarası üzerinden işlem yapılmaktadır. Gratis kart alarak birçok indirimden ve fırsattan yararlanılması mümkündür. Bu sebep ile de birçok kişi Gratis kart alarak alışverişlerini daha avantajlı bir hale getirmek ister.

Gratis Kart Şifresi Müşteri Hizmetlerinden Alınır Mı?

Gratis kart şifresi müşteri hizmetlerinden alınabilmekte ve aynı zamanda kart başvurusu da yapılabilmektedir. Gratis kart ya da kart şifresi talebi için aranması gereken numara Gratis’in müşteri hizmetleri numarasıdır. Müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat boyunca aralıksız hizmet veren bir platformdur ve bu sebep ile müşteriler istedikleri takdirde hızlıca yetkililere ulaşabilmektedir. Gratis kart şifresi almak için aranması gereken telefon numarası 0 850 210 69 00 olarak belirlenmiştir. Bu numara üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanarak temsilci ile görüşülmesi ve kart şifresi talep edilmesine izin verilir.

Gratis Kart Para ile Mi Alınıyor?

Gratis Kart Para ile Mi Alınıyor?

Gratis kart ücretsiz bir kart türüdür ve herhangi bir Gratis mağazasından para ödenmeden alınabilir. Gratis kartı aldıktan sonra birçok avantajdan yararlanılabilmektedir. Bu sebep ile de Gratis, kartı müşterilerine ücretsiz olarak vermektedir. Gratis kart şifresi de ücretsiz olarak alınır. Kozmetik şirketi olan Gratis’in kartını almak çoğu alışverişin daha uygun fiyatlı bir hale gelmesini sağlamaktadır. Bu sebep ile de Gratis kart alınırken kullanılan en önemli yöntemlerden biri fiziksel mağaza esnasında talep oluşturmaktır. Kasada işlem yaparken kart talebi oluşturulduğunda hemen kart teslimi yapılmakta ve kart kullanıma açılmaktadır. Tüm bu süreç ise tamamen ücretsizdir.

Gratis Kart Puanı Nasıl Öğrenilir?

Gratis kart puan biriktirme yapılabilen bir özelliğe sahiptir. Dolayısı ile Gratis kart puanı biriktiği takdirde birçok ürün daha avantajlı fiyata alınabilmektedir. Hem indirim hem de ücretsiz alışveriş gibi imkanlar tanıyan Gratis kart içerisinde biriken puanlar bu sebep ile önemlidir. Gratis kartın içerisinde biriken puanları öğrenmek ya da sorgulamak için kullanılabilecek platformlar şunlardır:

 • Mağaza personelinden destek almak
 • 0 850 210 69 00 numaralı müşteri hizmetlerine bağlanarak sorgu yapmak
 • Gratis’in internet sitesinden üyelik ve kart sorgusu yapmak
 • Gratis’in mobil uygulamasından üyelik işlemlerini kontrol etmek

Gratis Kartın Avantajları Nelerdir?

Gratis kartın yararları sunduğu imkanların genişliğine bağlı olarak değişebilmektedir. Gratis kart alırken birçok kişinin ilk hedefi hem puan biriktirmek hem de indirimlerden yararlanmaktır. Gratis kartın sunduğu avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Puan biriktirerek indirimli alışveriş yapmak
 • Puan ile alışveriş yapmak
 • Kampanyalardan yararlanmak
 • 1 alana 2. Ürünün bedava ya da %50 indirimli olduğu avantajlardan yararlanmak
 • Fırsatları değerlendirerek daha ekonomik alışveriş yapmak
 • Özel indirimlerden yararlanmak

Tüm bu avantajlardan yararlanmak için öncelikle kart alınması ve ardından Gratis kart şifresi oluşturulması gerekir.

Ayrıca Bakınız: Gratis Kart Puan Sorgulama Nasıl Öğrenilir?

Bir Cevap Yaz

Yazar Hakkında

Yazar

Merhaba, ben Ömer Uçar. Hakkımda yazısı burayı kaplayacak.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *