«
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji
  3. Para Kazandıran Oyunlar

Para Kazandıran Oyunlar

EoUdbWcXUAEtIiK

Para kazanmak için oyun oynamak son zamanlarda nüfusun büyük çoğunluğunun başvurduğu bir yoldur. Çünkü hem para kazanmak hem de eğlenmek insanların tercih edebileceği bir noktadır. Aynı zamanda insanlar artık teknolojiyle çok fazla iç içe olduğu için bunu kullanarak para kazanmayı tercih etmeye başlamışlardır.

Para Kazandıran Oyunlar: Gamesville

İçindekiler

Para kazandıran oyunlar içerisinde yer alan oyunlardan biri Gamesville oyunudur. Bu oyun oynandıkça içerisinde ödüller kazanılmaktadır. Aynı zamanda bu oyun içerisinde oyunculara çeşitli görevler verilmektedir. Bu görevler karşılığında da kişiler çeşitli ödüller kazanmaktadır. Bu kazanılan ödülleri aynı zamanda turnuvalar ile de kazanmak mümkündür.

Kazanılan ödüller bir süre sonra nakit paraya çevrilmektedir. Games will oyununa üye olduktan sonra oyun oynamaya başlamak için oyuncuların en az 18 yaşında olması istenmektedir. Ödeme konusunda sıkıntı ile karşılaşmamak için para kazana kazandıran oyunlar genel olarak 18 yaş üzerinde bir kitle istemektedir. 18 yaşın altında olan kişiler bu oyuna iyi olamamaktadır.

Kolay para kazandıran oyunlar arasında bir diğer oyun da Paid Game Player oyunudur. Bu oyunda diğer oyunlar gibi 18 yaş üzerinde olan insanların iyi olmasını tercih etmektedir. 18 yaşın üstündeki her birey bu oyuna hemen üye olabilir. Oyun içerisinde sadece oyun oynamak da değil çeşitli görevler sayesinde de para kazanılabilmektedir. Bu görevler tamamlandıktan sonra uygulama tarafından çeşitli ödüller verilir. Bu çeşitli ödüller tercih edilmiyor ise biriken puanlar sonucunda nakit paraya çekme şansı da tanınmaktadır.

Play and Win

Online para kazandıran oyunlar içerisinde bir diğeri ise Plan and Win oyunudur. Bu oyun İngiltere merkezli ve ücretsiz olarak indirilebilen oyunlardan biridir. Oyunlar oynayarak gerçek para kazanmak mümkündür. Aynı şekilde oyun içerisinde kazanılan paralar ödül olarak da verilmektedir. Bu ödül hediye çeki gibi kartlar olarak kullanılabilmektedir. Bu oyun üzerinden Ludo, mahjong 3, pow, yatzy gibi oyunlar oynanmaktadır. Bu oyun üzerinden çeşitli turnuvalar da gerçekleştirilir. Turnuvaları kazanan insanlar hem eğlenip hem de para kazanmaktadır.

Cash Dazzle

Oyun oynayarak para kazanmak isteyen oyuncuların bir diğer tercihi de Cash Dazzle’dir. Bu site oyun oynayarak para kazanmak isteyen kişiler tarafından çok tercih edilen bir oyundur. Bu oyun üzerinden ücretsiz oyunlara ulaşıp kazanılan jetonları paraya dönüştürmek mümkündür. Aynı zamanda oyun içerisinde para kazanmak ya da farklı ödüller kazanmak için bulunan bir çark vardır. Bu çark çevrildiği zaman kişinin günlük şansına göre çeşitli ödüller kazanmaktadır.

Bu oyun oynanırken oyunlarda herhangi bir kazanan çıkmaz ise bu nakit paralar birikmektedir. Bir sonraki oyunu aktarılmaktadır. Bir sonraki oyuna devredilen bu para diğer oyun başına konulan parayla birleşip çok büyük paraları oluşturmaktadır. Bir sonraki oyunda kazanan bu büyük ödüle sahip olmaktadır. Bu şekilde de kişilerin rekabeti artar bununla birlikte kazandıkları para da artmaktadır.

Playtest Cloud

Para kazandırmaya yardımcı olan oyunlar içerisinde bir diğeri de Playtest Cloud oyunudur. Bu oyun platformu üzerinden uzaktan bir şekilde oyunlar test edilerek para kazanılmaktadır. Test edilmesi gereken oyunlara ulaşmak için üyelere belirli giriş bilgileri verilmektedir. Bu bilgiler oyun test etmek isteyen kullanıcılara mail adresleri üzerinden ulaşmaktadır.

Oyun oynarken oyun içerisinde bulunan herhangi bir hata bulunduğu zaman, oyundan çıkarılması düşünülen yerler bulunduğu zaman, oyuna eklenmesi gereken özellikler bildirildikçe kişiler para kazanmaktadır. Bu oyun testleri yapılarak 15 dakika içerisinde ortalama 9 $ miktarında bir para kazanıldığı oyuncular tarafından söylenilmektedir. Bir yandan eğlenip bir yandan da oyunları test etmek çoğu kullanıcının tercih ettiği bir yöntem olmaktadır. Bu uygulamanın bir diğer olumlu yönü de kısa zaman içerisinde çok daha paralar kazanmaktır.

Bir Cevap Yaz

Editor Hakkında

Editor

En güncel, en eğlenceli ve en doğru bilgileri sizlerle paylaşmak için burayım. Tarafsız, genci yaşlısı her kesimin merakla okuyabileceği içeriklerimi kaçırmamak için beni takip edebilirsiniz. Hadi, birlikte Öğrenelim nokta net :)Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *