«
  1. Anasayfa
  2. İnternet
  3. Para Kazandıran Uygulamalar

Para Kazandıran Uygulamalar

İnternetten Para Kazanma Yolları2

Para kazandıran uygulamalar 2022 senesinde güncellenmiş ve yenilenmiştir. Bu sayede insanlar bu gibi uygulamalara daha fazla ilgi duymaya başlamışlardır. Günlük hayatlarında yaptıkları işlere ek olarak bu gibi uygulamalardan para kazanmak herkese cazip gelmektedir. Böylelikle kazançlarına ek bir gelir sağlama şansına sahip olurlar.

Shopkick

İçindekiler

Para kazandıran uygulamalar arasında bulunan uygulamalardan biridir. Uygulama üzerinde yapılması gereken alışveriş yaparak para kazanmaktır. Özellikle alışveriş tutkunları nazarlık yapmayı da seviyorsa trend alışverişler yaparak bu uygulama üzerinden ‘kicksler’ kazanabilir. Bu uygulamayla işbirliği içerisinde olan mağazalarda alışveriş yapıldığı zaman bir puanlar açmaktadır. Bu puanlar bir süre sonra biriktiğinde karşılığında ödül kazanılmaktadır.

Bu uygulama iş yeri olarak geçmektedir. Uygulamaya girilir girilmez para kazanmaya başlanmaktadır. Bu ödüller biriktikten sonra Hediye çeki olarak alışveriş mağazalarından alışveriş yapmak mümkündür.

ESPN Fantasy Sports

Para kazandıran bir başka uygulama ise ESPN Fantasy Sports uygulamasıdır. Uygulama içerisinde spor takımları bulunmaktadır. Bulunan her takım için maçta tahminleri yapılmaktadır. 1 ay içerisinde En hızlı şekilde galibiyeti kazanan kişi ödül kazanmaktadır. On tane farklı spor türü türü için tahmin yapıldığı zaman daha fazla para kazanmaktadır. Oyuncu yılda takım için en iyi tahmini ve en uzun tahmini yapan kişi aylık 50.000 $ para kazana bilmektedir.

Swoup

Para kazandıran uygulamalar Apple işletmesi ile desteklenmektedir. Bu Uygulama da Apple desteği ile yapılmaktadır. Swoup uygulaması indirim çeki kazanma uygulamalarından biri değildir. Burada Uygulama ile banka hesabı da birbirine entegre edildiği zaman mağazalardan gelen indirim çeklerini otomatik bir şekilde sanki hesabı ile ilişkilendirilir. İlişkilendirirlikten sonra internetten alışveriş yapıldığı zaman Bu indirim kodları kişinin telefon numarasını otomatik olarak gelmektedir. Bu şekilde indirim kazanılmaktadır.

Örneğin 12 $ olan bir ürün için 10.95 $ ödeme yapılmış olunur. Fakat burada sistem biraz daha farklı çalışmaktadır. İndirim miktarları kişinin hesabına iade edilmektedir. İade edilen paranın bir kısmı ise banka hesabına aktarıla rock küçükleri miktarda da olsa birikim yapılabilmektedir. Kısacası swoup uygulaması indirim çekleri kazandırmaktadır ve çekleri nasıl kullanılacağını yönlendirmesini sağlamaktadır.

Foap

Para kazandıran uygulamalar android ve İOS tabanlı da olabilmektedir. Bu uygulama üzerinden hem amatör hem de profesyonel fotoğrafçılar sen de çektikleri fotoğrafları satarak para kazana bilmektedirler. Bu uygulamanın 2.5 milyondan daha fazla abonesi vardır. Bana yapılması gereken bir hesap açıp uygulama içerisine kaliteli ve güzel fotoğrafları eklemek ve doğru bir şekilde etiketleme yapmaktır.

Uygulamada fotoğraflara puanlar verilmektedir. Fotoğraflara ne kadar çok yüksek puan verilirse fotoğrafların başka kişiler tarafından görünür olma ihtimali o kadar fazla olur. Bununla birlikte fotoğrafların satılması da o kadar mümkün olur. Bu uygulamaya konulan fotoğraflar başına 5-100 dolar arasında fiyatlar konulmaktadır. Fotoğraf kalitesine ve beğenilmesine göre bu fiyatlar değişmektedir.

Üzerinden bir de misyon diye bir bölüm bulunmaktadır. Burada ajanslar ve markalar ne tür fotoğraf aradıklarını bildirmektelerdir. Bu sayede kişiler markaların istediği şekilde fotoğraflar çekip uygulamaya ekleyebilmektedirler. Böylelikle daha kısa yoldan daha rahat bir şekilde para kazanılmaktadır.

Wag

Bu uygulamada mantık çok basittir. Wag aslında üye olduktan sonra evcil hayvan sahiplerine ulaşıp onların köpeklerini haftalık ya da günlük olarak gezdirme fırsatı tanınmaktadır. İhtiyaç olduğu zaman köpeklerle vakit geçirilmektedir. Bunun karşılığında ise köpek sahiplerinden Belli bir miktar para kazanmaktadır.

Bir Cevap Yaz

Editor Hakkında

Editor

En güncel, en eğlenceli ve en doğru bilgileri sizlerle paylaşmak için burayım. Tarafsız, genci yaşlısı her kesimin merakla okuyabileceği içeriklerimi kaçırmamak için beni takip edebilirsiniz. Hadi, birlikte Öğrenelim nokta net :)Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *