«
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji
  3. Shopier Nedir? Nasıl Satış Yapılır?

Shopier Nedir? Nasıl Satış Yapılır?

Shopier

Shopier nedir; online alışveriş dünyasının özellikle de son dönemlerde en sık tercih edilen sitelerden biridir. Başta sosyal medya olmak üzere pek çok platformda satışlar gerçekleştirilmesine yardımcı olan Shopier, basit bir ara yüze ve kısa süreler içerisinde entegrasyona izin veren altyapıya sahiptir. Shopier aynı zamanda e-ticaretin küresel pandemi döneminden bu yana daha fazla artış göstermesi sonucu pek çok kişinin ilk tercihi olmayı başarmıştır. Evden çalışmak isteyen ve çeşitli ürünlerini e-ticaret yöntemi ile pazarlamak isteyen kişiler bu siteyi rahatlıkla tercih edebilmektedir. Bir çeşit sanal dükkân olan bu sitede ürünlerin fotoğraflarına, açıklamalarına ve de fiyat bilgilerine yer verilebilmektedir. Tamamı ile ücretsiz bir şekilde hizmet sunmakta olan site her geçen gün büyümeye hızlı bir şekilde devam etmektedir.

Shopier Nedir? Nasıl Satış Yapılabilir?

Shopier nedir sorusu sonrasında satış yapmak için en ideal sitelerden biridir. Bu sitede satış yapabilmenin birbirinden çeşitli pek çok yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemlerin başında ise Shopier ile sosyal medya üzerinden satış yapabilme yöntemidir. Sitedeki dükkânlarının linkini Twitter, Instagram ve Facebook gibi platformlar üzerinden paylaşabilen dükkân sahipleri bu sayede dükkânlarına müşteri çekebilmektedir. Bu yöntemi tercih edebilmek için Shopier üzerinde aktif bir üyeliğin mevcut olması yani mağazanın aktif bir durumda olması yeterli olacaktır. Tercih edilebilecek bir diğer yöntem ise shopier ile internet sitesi üzerinden satış yapmak olacaktır.

Güvenli ödeme yöntemleri, kargo avantajları ve basit bir ara yüz sunan Shopier bütün e-ticaret siteleri üzerinden satışlar gerçekleştirilebilmesini de desteklemektedir. Bir internet sitesine sahipseniz Shopier üzerinden dükkânınızı da hemen açabilir ve direkt olarak ürün ve hizmetlerinizi ilgili kitlelere sunabilirsiniz. Tercih edilebilecek olan son yöntem ise Shopier ile global pazaryerlerinden satış yapmak olacaktır. Global pazaryerlerinde bulunan mağazalarınızı bu siteye yönlendirmeyi tercih edebilir ve hem yurtiçinde hem de yurtdışında bulunan müşteri kitlenize ürünlerinizi ve hizmetlerinizi kolay bir şekilde sunabilirsiniz.

Shopier Nedir? Nasıl Satış Yapılır?
Shopier Nedir? Nasıl Satış Yapılır?

Shopier’a Nasıl Kayıt Olunur ve Nasıl Dükkân Açılır?

Shopier nedir ve kayıt olmak için gerçekleştirmeniz gereken ilk adım ücretsiz bir üyelik oluşturmak olacaktır. Hiçbir şekilde ücret ödemeden sizler saniyeler içerisinde üye olur ve dükkânınızın açılışını gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerinizin fotoğraflarını, fiyat bilgilerini ve ürün açıklamalarını kolay bir biçimde siteye girebilir ve ürünlerinizi listeleyebilirsiniz. Bu aşamalardan sonra geriye ürünlerinizi hedef kitlenize tanıtmak kalıyor.

Akıllı cihazlar üzerinden kullanımı kolay bir şekilde gerçekleşebilen bu sitede üye olma aşamasında dükkân adı, e-posta adresi, cep telefonu numarası ve bir şifre isteniyor. Ardından da ilgili IBAN bilgilerini eksiksiz bir şekilde girmeniz ve ürünlerinizi yüklemeniz yeterli oluyor. Ortalama 24 saat içerisinde üyeliğiniz ve dolayısıyla da dükkânınız aktif bir hale getiriliyor. Bu durumda sizler sosyal medya platformları üzerinden veya global pazaryerleri üzerinden direkt olarak dükkanınızı paylaşabilir ve diğer insanlara tanıtabilirsiniz.

Shopier ile Satış Yapmak Ne gibi Avantajlar Sunar?

Shopier nedir sorusu sonrasında satış yapmaya başlamak beraberinde pek çok avantajı getirmektedir. Bu sitenin öne çıkan avantajlarından ilki hiç şüphesiz pek çok ödeme altyapısı sunması. Bu sayede hem ön ödemeli kartlar ile hem kredi kartları ile hem de banka kartları ile kolayca satış yapılabilmektedir. Gerçekleştirdiğiniz satışların tahsilatları için Shopier sitesinde aylarca beklemenize gerek de yoktur. Haftalık periyotlarla gerçekleştirdiğiniz tüm satışlarınızın tahsilatını saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli ödeme yöntemleri sunması ve ödeme aşamalarının son derece hızlı bir şekilde gerçekleşmesi de müşteri güvenini kazanabilmeniz açısından oldukça önemli ve avantajlı olmaktadır.

 

Bir Cevap Yaz

Editor Hakkında

Editor

En güncel, en eğlenceli ve en doğru bilgileri sizlerle paylaşmak için burayım. Tarafsız, genci yaşlısı her kesimin merakla okuyabileceği içeriklerimi kaçırmamak için beni takip edebilirsiniz. Hadi, birlikte Öğrenelim nokta net :)Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *